KOTŁO-POL | Producent Kotłów c.o. - Najwyższa jakość

KOTŁY ZASYPOWE STEROWANE

Kocioł sterowany - zasypowy - typ KWM-S

Kotły KWM-S - zasypowy - sterowanyKotły KWM-S pracujące w systemie dobowym, które przystosowane są do spalania miału węgla kamiennego. Urządzenia grzewcze, wyposażone w mikroprocesorowy regulator oraz wentylator, po rozpaleniu nie wymagają stałej obsługi. Kotły znajdują zastosowanie w kotłowniach domków jednorodzinnych, jak i większych budynkach o powierzchni 3 600 m2.

Kocioł sterowany - zasypowy - typ KWM-S

Kocioł sterowany - zasypowy - typ KWM-SG

Kotły KWM-SG - zasypowy - sterowanyW kotłach KWM-SG jednorazowy zasyp paliwa wystarcza na 24h, a palenie odbywa się od góry do dołu. Taki sposób palenia możliwy jest poprzez wyposażenie kotła w sterownik i wentylator, dzięki takiemu zabiegowi kotły należą do ekologicznych urządzeń grzewczych, o czym świadczy uzyskany Certyfikat.

Kocioł sterowany - zasypowy - typ KWM-SG

Kocioł sterowany - uniwersalny - typ UKS-M

Kotły UKS-M - zasypowy ze sterowaniem - uniwersalnyKotły UKS-M wyposażone są w sterownik mikroprocesorowy, a także w wentylator. Zaletą tego typu kotłów jest szeroka gama paliw stałych, którymi można palić, m.in. węgiel kamienny, węgiel brunatny, torf, drewno, miał, itp. Kotły posiadają atest ekologiczny wystawiony przez Instytut Chemicznej przeróbki Węgla w Zabrzu. Kotły znajdują zastosowanie w małych kotłowniach jak i dużych kotłowniach przemysłowych.

Kocioł sterowany - uniwersalny - typ UKS-M

Kocioł sterowany - uniwersalny - typ UKS-MG

Kotły UKS-MG - zasypowy ze sterowaniem - uniwersalnyKotły UKS-MG należą do urządzeń grzewczych, w których palenie odbywa się średnio raz na dobę. Przystosowane są do spalania różnych rodzai paliw stałych, m.in. węgiel brunatny, węgiel kamienny, drewno, miał, torf. Otrzymany certyfikat ekologiczny świadczy o spełnieniu kryteriów energetyczno-ekologicznych, stało się to dzięki zastosowaniu systemu spalania od góry do dołu.

Kocioł sterowany - uniwersalny - typ UKS-MG

kotly z podajnikiem, kotly co, kociol zasypowy, producent kotlow centralnego ogrzewania, kociol z podajnikiem slimakowym, kociol z ukladem szufladowym, kociol sterowany,
podajnik w kotle co, kociol z automatycznym podajnikiem opalu, piec zasypowy - sterowany, kociol duzej mocy, kotly podajnikowe, kotly grzewcze, kociol piec co