KOTŁO-POL | Producent Kotłów c.o. - Najwyższa jakość

KOTŁY Z PODAJNIKIEM

Kocioł z podajnikiem ślimakowym - typ KWM-SR

Kotły KWM-SR - z podajnikiem opałuKocioł KWM-SR należy do grupy nowoczesnych kotłów grzewczych wyposażonych w automatyczny podajnik ślimakowy. Minimalna obsługa kotła i zastosowany zaawansowany mikroprocesorowy regulator jest dobrą alternatywą dla kotłów opalanych paliwem płynnym. Produkujemy kotły od 19 kW do dużych kotłów o mocy 500 kW.

Kotły KWM-SR - z podajnikiem opału

Kocioł z podajnikiem ślimakowym - typ KWM-SRJ

Kotły KWM-SRJ - z podajnikiem opałuKotły typu KWM-SR Jamnik wyposażone są w automatyczny retortowy podajnik paliwa i rozbudowany sterownik. Standardowo kocioł wyposażony jest w podajnik przystosowany do spalania ekogroszku, jeśli do kotła zamontowany jest podajnik z funkcją obrotu to można spalać mieszankę ekogroszku z miałem węgla kamiennego. Kotły z podajnikiem ślimakowym to urządzenia grzewcze mało obsługowe, czyli dzięki automatycznemu podawaniu paliwa i sterowanemu procesu spalania nie wymagają stałej obsługi.

Kotły KWM-SRJ - z podajnikiem opału

Kocioł z podajnikiem ślimakowym - typ KWM-SGR

Kotły KWM-SGR - z podajnikiem opałuKWM-SGR to kotły ekologiczne, które również posiadają certyfikat „na znak bezpieczeństwa ekologicznego”. Do zalet tego typu kotłów można zaliczyć wysoko efektywne palenisko retortowe oraz minimalną obsługę, która pozwala cieszyć się ciepłem w domowym zaciszu.

Kotły KWM-SGR - z podajnikiem opału

Kocioł z podajnikiem szufladowym - typ KWM-SP

Kotły KWM-SP - z szufladowym podajnikiem opałuKocioł KWM-SP jest nowoczesnym kotłem grzewczym, przystosowany do spalania paliwa stałego, głównie miału węgla kamiennego i ekogroszku. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej konstrukcji wymiennika i podajnika kotły posiadają wysoką sprawność energetyczną. Kotły znajdują zastosowanie zarówno w gospodarstwach domowych, jak i w kotłowniach przemysłowych i ogrodniczych.

Kotły KWM-SP - z podajnikiem opału

kotly z podajnikiem, kotly co, kociol zasypowy, producent kotlow centralnego ogrzewania, kociol z podajnikiem slimakowym, kociol z ukladem szufladowym, kociol sterowany,
podajnik w kotle co, kociol z automatycznym podajnikiem opalu, piec zasypowy - sterowany, kociol duzej mocy, kotly podajnikowe, kotly grzewcze, kociol piec co