KOTŁO-POL | Producent Kotłów c.o. - Najwyższa jakość

Nasza oferta

Jesteśmy producentem kotłów na paliwa stałe. W zależności od potrzeb i wymagań klientów produkujemy typy kotów, w których można palić różnorodnym paliwem, czyli tzw. „wszystko palne”, a także kotły przeznaczone do palenia określonym rodzajem paliwa, np. eko-groszek czy miał węgla kamiennego. Do pierwszej grupy należą kotły typu UKS i UKS-G. Są to kotły wszystko palne o tradycyjnym sposobie palenia, czyli od dołu. Natomiast do kolejnej grupy zaliczamy kotły typu UKS-M, UKS-MG, KWM-S i KWM-SG. Są to  kotły przystosowane do palenia wymuszonego za pomaca mikroprocesora i wentylatora. W kotłach tych proces palenia rozpoczyna się od góry. Paliwem wykorzystywanym przy tego typu kotłach jest miał węgla kamiennego. Do trzeciej grupy kotłów zaliczamy KWM-SP, KWM-SR, KWM-SGR kotły te są wyposażone w automatyczny zasobnik paliwa na eko-groszek lub miał węgla kamiennego. Kotły te odznaczają się minimalna obsługą, a proces spalania jest ciągły.


Przedsiębiorstwo nasze oferuje również akcesoria do kotłów, m. in. podajniki ślimakowe na eko-groszek i podajniki ślimakowe z obrotowym rusztem na mieszankę eko-groszku i miału węgla kamiennego, ślimaki do podajników oraz zbiorniki na opał stały.


Oferujemy równocześnie sprzedaż maszyn rolniczych. Produkujemy sadzarki do ziemniaków, sadzarki do miskanta energetycznego, wydrążarki do nasion ogórka polnego i płuczki do warzyw, a także akcesoria rolnicze (workownice do kombajnów ziemniaczanych 1 workowe i 4 workowe).

kotly z podajnikiem, kotly co, kociol zasypowy, producent kotlow centralnego ogrzewania, kociol z podajnikiem slimakowym, kociol z ukladem szufladowym, kociol sterowany,
podajnik w kotle co, kociol z automatycznym podajnikiem opalu, piec zasypowy - sterowany, kociol duzej mocy, kotly podajnikowe, kotly grzewcze, kociol piec co